Extra resources swiss replica watches. afford https://rolexrolexwatches.club. here are the findings swiss replica watches. try this best replica watch site 2021. Most popular relojes de imitacion. look at this now repliki zegarkow. With Free Shipping https://genuinereplicawatches.com/. try this web-site shopreplicawatches. click this site www.prolexushoes.com. learn this here now https://www.ziwatches.com/. see page perfect watches replica review. page toyswatches.com. 30% off https://www.engineeringwatches.com. With Fast Shipping https://www.internetbreitling.com. wikipedia reference bell and ross replica watches. At Lowest Prices franck mueller replicas. discover here hublot replica. click to read more where to buy replica watches. Learn More https://www.banktagheuer.com/. Web Site replica bell and ross watch. vinoevino.sk - Soave Classico DOC "Tovo Al Pigno"
Corte Mainente Soave DOC Pigno 2019 Decanter 93 bodov Veneto Taliansko
-10%

Corte Mainente Soave Classico DOC "Tovo Al Pigno" 2019

Hrozno pochádza z viníc na vulkanickom podloží. Intenzívna vôňa s tónmi bielych kvetov, marhúľ, citrusov a mandlí. Chuť je svieža, vyvážená, komplexná s dlhou perzistenciou .

Krajina pôvodu

Taliansko

Región

Veneto

Typ vína

Biele


Odroda

Garganega

Obsah alkoholu

12.5 %

Cukornatosť

Suché


Servírovanie

Odporúčanie k pokrmom

Rizoto, zeleninové jedlá, ryby a hydina.


Cena

12,50

11,25

s DPH

+ -

Vinárstvo: Corte Mainente

Príbeh, ktorý trvá tri generácie: Vinárstvo Mainente bolo založené v roku 1939, kedy Virgilio Mainente kúpil usadlosť, kde sa dnes nachádzajú vinice, z ktorých pochádza hrozno na výrobu vína apelácie Soave. Do 50. rokov 20. storočia sa statok živil výrobou vína a pestovaním kukurice a pšenice, zatiaľ čo na hospodárskom dvore sa chovali aj zvieratá. Vyrobené víno predávali lokálnym zákazníkom a miestnym podnikom. Vďaka Ugovi sa neskôr v 50. rokoch spoločnosť špecializovala výlučne na výrobu bieleho vína. V súčasnosti vedie rodinný podnik tretia generácia-  Marco, ktorý je agronóm a jeho brat Davide, ktorý po absolvovaní Enologickej Univerzity v Conegliane v roku 2006 dnes plní úlohu enológa vo vlastnom vinárstve. Corte Mainente sa nachádza v blízkosti hradu Scaligero v Soave. Vinárstvo produkuje na 13 hektároch obzvlášť zaujímavé biele vína so silnou osobnosťou, ktoré patria          k najlepším v danej apelácii.