Sme spoločnosť zaoberajúca sa dovozom a distribúciou kvalitných vín z Francúzska, Talianska a Rakúska. Vznik spoločnosti vino e vino s.r.o. nadväzuje na 14 ročné skúsenosti v danej oblasti a portfólio vín zohľadňuje potreby a chute slovenských zákazníkov.

Naša filozofia spočíva v dovoze kvalitných vín za primerané ceny a vďaka dlhodobej spolupráci s mnohými vinárstvami v ponuke vieme s istotou zaručiť, že žiadne víno v ponuke nenájdete v obchodných reťazcoch. Sme výhradným distribútorom všetkých talianskych a francúzskych vín v ponuke.

Snažíme sa vytvárať portfólio, ktoré zaujme čo najširšie spektrum zákazníkov. Spolupracujeme s rodinnými a autentickými vinárstvami, ako aj s väčšími vinárstvami, ktoré ponúkajú unikátny pomer kvality a ceny a ktoré dokážu, v prípade potreby, poskytnúť väčšie množstvá vín.

To znamená, že na svoje si prídu zákazníci vyhľadávajúci autentické vína, bio vína alebo netradičné odrody, ako aj zákazníci, ktorí preferujú klasické odrody alebo známe vinárske oblasti pre bežné pitie alebo pre doplnenie domácej vínnej zbierky.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať


Tešíme sa na Váš záujem.

Spoločnosť vino e vino, s.r.o.