Extra resources swiss replica watches. afford https://rolexrolexwatches.club. here are the findings swiss replica watches. try this best replica watch site 2021. Most popular relojes de imitacion. look at this now repliki zegarkow. With Free Shipping https://genuinereplicawatches.com/. try this web-site shopreplicawatches. click this site www.prolexushoes.com. learn this here now https://www.ziwatches.com/. see page perfect watches replica review. page toyswatches.com. 30% off https://www.engineeringwatches.com. With Fast Shipping https://www.internetbreitling.com. wikipedia reference bell and ross replica watches. At Lowest Prices franck mueller replicas. discover here hublot replica. click to read more where to buy replica watches. Learn More https://www.banktagheuer.com/. Web Site replica bell and ross watch. vinoevino.sk - La Vecchia Dispensa - Balsamico di Modena Rossa 250 ml
La Vecchia Dispensa - Balsamico di Modena Rossa 250 ml

La Vecchia Dispensa - Balsamico di Modena Rossa 250 ml

BALSAMICO ROSSA - červená etiketa

Jeden z najobľúbenejších produktov. Vyznačuje sa sviežou a intenzívnou frontálnou kyslosťou, ktorá zvýrazňuje tóny dubového, čerešnového a gaštanového dreva na podnebí.

Aromatická štruktúra je poznačená tónmi zrelého červeného ovocia. Má vyvážený sladkokyslý profil, vďaka čomu je ideálny pre studené aj teplé jedlá. Žiadny karamel, ale 100% talianske hrozno.

Balsamický ocot sa môže vyrábať iba v provinciách Modena a Reggio Emilia. Celý svet sa snaží napodobniť jeho sladkokyslú chuť, ale bohužiaľ, len mušt hrozna zozbieraného v tejto oblasti sa môže pochváliť titulom pravého balsamickému octu z Modeny DOP a IGP.

 

Hustota : 1,22 kg/l hustota

Kyslosť : 6% kyslosť

POUŽITIE V KUCHYNI : grilované mäso, ryby, surová a varená zelenina

Cena 18,00

s DPH

+ -