Extra resources swiss replica watches. afford https://rolexrolexwatches.club. here are the findings swiss replica watches. try this best replica watch site 2021. Most popular relojes de imitacion. look at this now repliki zegarkow. With Free Shipping https://genuinereplicawatches.com/. try this web-site shopreplicawatches. click this site www.prolexushoes.com. learn this here now https://www.ziwatches.com/. see page perfect watches replica review. page toyswatches.com. 30% off https://www.engineeringwatches.com. With Fast Shipping https://www.internetbreitling.com. wikipedia reference bell and ross replica watches. At Lowest Prices franck mueller replicas. discover here hublot replica. click to read more where to buy replica watches. Learn More https://www.banktagheuer.com/. Web Site replica bell and ross watch. vinoevino.sk - Chardonnay
Alturis Chardonnay Friuli suché biele víno Taliansko

Alturis Chardonnay 2019

V prvotnej vôni delikátne s elegantným ovocím a kvetnatými tónmi, čistá a svieža aromatika s rafinovanými tónmi jazmínu, zeleného jablka a zrelého tropického ovocia. V chuti je lahodné a harmonické s výbornou hĺbkou.

Krajina pôvodu

Taliansko

Región

Typ vína

Biele


Odroda

Chardonnay

Obsah alkoholu

12.5 %

Cukornatosť

Suché


Servírovanie

8°-10°

Odporúčanie k pokrmom

Predjedlá, grilované ryby, zeleninové jedlá


Cena 9,80

s DPH

+ -

Vinárstvo: Alturis

Vinárstvo Altúris sa nachádza na severovýchode Talianska, neďaleko slovinských hraníc. Vinice ťažia z vynikajúcej polohy a jedinečnej mikroklímy. Júlske Alpy ich chránia  pred studeným severným vetrom, zatiaľ čo mierny vietor od Jadranského mora zmierňuje podnebie , čo viniciam zaručuje vynikajúce podmienky pre dorábanie vysokokvalitných vín. Vinárstvo ponúka precízne a svieže vína z klasických odrôd ako sú Pinot Grigio a Sauvignon blanc, ale taktiež z typických regionálnych odrôd ako sú Friulano a Ribolla Gialla. Taktiež produkuje vynikajúce plné a komplexné červené vína.